Stříbrný

Smí Babetta, Stadion či podobný motokolo garážovat v uzamčené kolovně suterénu paneláku ?

Je tam nádrž benzínu 4-5 L a tahat tohle ustrojstvo do 10p výtahem to ztrácí veškerý půvab nehledě že po chodbě se motají děcka a mohou leccos vyvést.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pokud to nebude vadit ostatním nájemníkům nebo družstvu či SVJ tak ano,ale POZOR!!! nesmí tam být v nádrži benzín!!!!!Dle požárních předpisů může s prázdnou nádrží malé moto dokonce i staré jawky či žofky do max stopětasedmy.
osobně u nás toto vadilo pár nájemníkům (asi třem co si neustále stěžovali) a to i přesto,že jsem jim na základě vyrozumění hasičského sboru a požárních předpisů doložil že lze (měl jsem tam nepojízdnou z půlky rozebranou J50 typ 20-21).Nakonec jsem jej po opravě a zpojízdnění pro klid raději prodal než-li púarkovat před panelákem!!

Další odpovědi:

Zlatý

Obávám se, že ´narazíš´ na požární předpisy ( 23/2008 Sb. - http://www.hzscr.cz/… ) - nesmíš.
;-)

Zlatý

Ne nesmí z bezpečnostních a protipožárních důvodů. Při kontrole hasičů bys dostal pokutu, ale nejhorší by se mohlo stát to, že by nastal požár. :-((

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.