Chozze1210

Je směnka dostačující důkaz na půjčení peněz?

Chci půjčit na pětiletý horizont, peníze, je dostačující důkaz směnka, kterou mi dlužník vystaví plus smlouva,? Je to dostačující směnka vypsaná dle zákona, pro případ neplacení? Děkuji za radu…Doplněna:Pop­řípadě můžete mi poradít, jak to správně Províct, když dodatečná finanční společnost Fincentrum a budu to půjčovat dceřiné společnosti Fair Credit international má svoji smlouvu a směnku, jak jsem výše uváděl… Když chci ňáký dodatky ke smlouvě, abych si byl jist,tak prý je smlouva dostatečná a směnka stačí… Proti úpadku nejsou pojištěný.
Poraďte co s tím, nebo na koho se obrátit, kdo tomu rozumí,.
Děkuji moc… Za rady

Odpovědi
setapouch

Předně, tohle je zmatek nad zmatek. A za druhé, pokračuj v diskusi u první otázky, nemá smysl zakládat další.

gecco

Nezakládej novou otázku – pokračuj v Diskusi k té původní…!

Ale odpovím…
Pokud jde o Fincentrum (a podobné společnosti) – se smlouvou navštiv právníka a nech si ji dopodrobna vysvětlit – a zjistíš, že peníze si necháš ve štrozoku…!!!
___
Osobně bych o jejich nabídky na investování nezavadil ani hráběma!!!