Smějete se tak, že vám jsou vidět zuby?

Nevím, zda jsem otázku vhodně podala…zajímalo by mne, zda když se smějete, ať už ve skutečnosti nebo na fotce, jdou vám vidět zuby? Nechci tady řešit zažloutlé zuby ani křivé, prostě smějete se i když nemáte zuby z reklamy? Mě se takový ten přirozený úsměv líbí, nemyslím tady ty ceďáky :D
Doplňuji:
Ještě doplňuji, děláte to jakoby úmyslně, že vystrkujete zuby nebo automaticky? :)

Nejlepší odpověď
briketka10

při úsměvu mi nejsou vidět, když ale někdo vypráví vtip
tak se řehtám a mám pusu dokořán a zuby mi vidět jsou :))
Doplňuji:
no jo samý zuby, zuby, to i bolak se pořád na ně ptal
a teď tu není, doufám, že mu je všechny nevytrhali :((

Další odpovědi
quentos

většinou jo a úmyslný to není. Ale zuby jako z reklamy teda mám, to se klidně pochlubím :{))>
Koukám na další Vaši otázku – co furt máte s těma zubama? :{DD>

Damiana

Kdyby jen zuby, i mandle!:-D))))

venkovan

Když mi vypadnou z pusy ven, tak mi vidět nejsou.

ANJELIK97

No já teda osobně neznám nikoho, aniž by při úsměvu neukázal zoubky :)

SteimlX

snažim se je moc nevystrkovat-mám upíří křiváky DD

Drap

U mne žádné zuby vidět nejsou. Nemám zuby.

VanEgg

Každý když se směje má vidět zuby