9 řemesel

Smějete se rádi? I sami sobě? Fakt??

Tak pozor! Napadlo Vás někdy, že nejsem chlap ale normální trochu více všestranná ženská?Ale néé, ty protáhlé obličeje sem nepatří.Tak co? Napadlo?
Klamat se dá vším,vyjadřová­ním,mailem,vý­běrem témat aj.
Doplňuji:
Dnes tu prý bude i otázka ze šutrologie , bude asi zajímavá,hmm,hmmm,­chrrrr…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Kecáš. vždyť vidím, že máš vousy :D

Další odpovědi
anonym

no pánové nekažte mi prosím iluze o mužích a ženách,a mimochodem nemám vousy ani knír naštěstí,

Rico

Miroslavst: :D viděl jsem pár žen, které mají knírek ale ještě žádnou která má vousy

aramah

Myslím že ten vtip je vtom že jste můž a dal jste si tento avatar.Jak se ale dozvíme pravdu?

panenka

Směju se ráda i sama sobě a to že jsi žena ti nevěřím.

BEAES

Jo, já ano, i sama sobě, občas.

Michal

Vaše hlava je včelín.Směju se,když život tropí hlouposti.A trochu černého humoru do toho.Je to potom mazec.

BIGFOOT

no nejlíp to víš ty ale hlavně nejseš zabedněnec a je s tebou sranda.BIGFOOT

anonym

můžu se zeptat? všeastraná žena znamená co,já ráda vrtám do elektriky,umím si vymalovat byt občas si musím přestěhovat nábytek a necítím se být všestraný muž