Smějete se rádi?

http://www.zas­mejse.cz/vtip­na-videa/v6000-psi.html
Doplňuji:
palečky nechci,jen mám chut se bavit

Nejlepší odpověď
iceT

smich-bajecna vec,uvolnuje napeti,ma dobry vliv na psychiku,atd,at­d.Videa se zviratkama mam nejradsi,hned jste mi zlepsila naladu,bohuzel dnes uz nemam palecky.

Další odpovědi
panenka

Já se usmívám hrozně ráda kolikrát když mi manžel vstává a vidí mě usmívat se tak neví jestli se směji němu nebo čemu vlastně.Já mu vždy odpovím,že se usmívám jen tak.Tvé video mě i mého manžela pěkně rozesmálo 🙂

Jahoda

Hrozně ráda se směju. Mohu říci, že smání je můj koníček. Za sůj život jsem zažila pár dní, ve kterých jsem se nesmála. Směji se totiž skoro každý den 😁

Bumbes

O smíchu se říká že prodlužuje život, naopak o cigaretách se povídá, že život zkracují.
Tak mi tak napadlo, jak to je se smějícím se kuřákem?

Miroslavst

Bohužel já brečím. Teda z toho smíchu :D:D
Každá pí…a, to je moje :D

aramah

Moc hezké, jak se tyto věci dolují?

Vicki

Se zvířaty je velká legrace.Jsem veselá kopa a směju se často.Někdy i v tramvaji když si na něco vzpomenu:-).Určitě se víc směju než mračim.

anonym

Arannah dala jsem do googlu vtipná videa

aramah

Dík.