novakmartin

Smažou se mi data při aktualizaci androidu ??

Mám samsung galaxy gio s andridem 2.2. a chtěl bych ho aktualizovat na 2.3. přes samsung kies. Chtěl bych vědět jesli přijdu o data (aplikace, hry…),které nejsou na sd kartě.

Nejlepší odpověď
beer

Ano: „Než začnete se samotnou aktualizací, určitě nezapomeňte zálohovat všechna důležitá data, která máte uložena v tabletu (telefonu). O maily, SMS zprávy, telefonní seznam, seznam zakoupených aplikací (Google Play) se nemusíte moc obávat. Tato data jsou automaticky synchronizována s vaším google účtem, takže byste o ně neměli přijít.“
http://www.an­droidtip.cz/pta­te-se-jak-aktualizovat-android-na-tabletu-telefonu-jednoduchy-navod/

Další odpovědi
misskas

Když jsem v RECOVERY instaloval ZIP aktualizaci z karty tak ne protože by se ta instalačka neměla potom odkud vzít.

Ano všechna data zmizí pokud si je nezálohujete na SD kartu.