Anonym2000

Smažou se data s upgradem na windows 10?

Dobrý den, chtěl bych si upfradovat počítač z win 7 na win 10 a nejsem si jisr, zda se zachovají všechna má data. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
jmhad

Už jsem to udělal, všechno zůstalo zachováno jak jsem měl KROMĚ software tiskárny HP. Ten jsem musel znova nainstalovat podle pokynů na webu HP,který tam na to upozorňuje.

led

Základná zásada pri inštaláciách nových programov je mať všetko potrebné zazálohované, teda aj data.
Pri inštalácii upgrade Windows 10, dostanete ponuku
inštalácia
zachovať data a programy
označte – zakliknite – obidve položky. Pozor, radšej pomaly a dvakrát čítať, len raz klikať.
Ak vám neprekáža slovenčina pozrite:
Všetky informácie o Windows 10 na jednom mieste http://www.zi­ve.sk/windows-10