Zlatý

Smažíte ovoce?

Já to dělám jako dezert. Buď na másle osmažím jablko se skořicí nebo skořicovým cukrem. Anebo osmažím banán. Na něho používám, šlehačku, tekutý karamel, tekutou čokoládu, med nebo nějaký slabý alkohol. Ale pokaždé udělám jiné varianty. Nikdy nenapatlu všechno na jeden banán...

Děláte také takové dezerty? jak Vám chutnají?
Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jen ten banám dělám jednou jsem si ho koupila v Brně moc mi zachutnal a když mě chytne slina tak si ho udělám

Další odpovědi:

Bronzový

Máme rádi jako podzimní večeři třeba Jablka v županu.Jablko na kolečka,obalit v těstíčku asi jako na lívance do kterého dám trochu skořice a osmažit.Mňam.

já vyšlehám jogurt a tvarohem,na másle osmahnu broskve ktreré dám na to a pokapu medem,taky je to dobré

Zlatý

To mě nikdy nenapadlo, zní to zajímavě. Takovej smaženej ananas s čokoládou... jaj :o) Ale asi by to muselo bejt hodně, hodně dobrý - jinak do sebe ovoce cpu spíš násilím kvůli vitamínům. A ty se tím smažením zničí, ne? Takže tím odpadá hlavní důvod, proč do sebe ovoce rvu - že je to zdravý...

Zlatý

Ano smažíme to nejlepší co se smažit dá. Řízek :D

Zlatý

Ještě jsem to nedělala, ale teď asi začnu :-).

Bronzový

Já si smažím taky banán, ale vždycky jen na másle.Má to neodolatelnou chuť.Nahoru šlehačku a na ni ještě nějakou dobrotu podle momentální chuti. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.