Bronzový

Smažená snídaně nejzdravější?

Tak nad tímhle mi zůstává rozum stát?
Co vám? http://www.novinky.cz/…

Já tedy každé ráno snídám kakao a k tomu něco (rohlík s marmeládou, chleba s máslem..) a nehodlám se toho kvůli tomuto článku vzdát...:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

taky jsem na to koukal jak puk. Ale je to výstraha pro nás, co slupnem kus čokolády a fičíme do práce, případně snídaní vůbec vynecháme... ;{)=

Další odpovědi:

Zlatý

Mně z toho stojí vlasy na hlavě.

Zlatý

Já bych si smažené na snídani nedala ani za nic! Také bych se z toho pozvracela. Na snídani dávám přednost chlebě s máslem, salámem, pomazánkovým máslem apod. nebo, jak říká afro.minerva, s tvarohem a posypu si to ještě čerstvou pažitkou. To samé platí rohlíku, ale na ten rohlík si někdy (spíše vyjímečně) dám i marmeládu :-)

Stříbrný

Já jsem tam viděla jen ten titulek a stačilo mi to :) To zase na NOvinkách neměli o čem psát.

Zlatý

Nikdy bych si nedala ke snídani smažené.Dám si na co mám chut ale smažené po ránu ne.

V Anglii je to bezne,hodne oleje do toho vejce,ohrate fazole v kecupu,parecky sojove na grilu ci v oleji,dale cola a toustovy chleba opeceny s maslem,maslo se prodava slane.Jeden svetoznamy kuchar vyrkl o Anglii--na prisernem jidle,postavili skvelou historii-vystizne.

Zlatý

Vzdávat se nemusíš, jez to, co ti vyhovuje. Co ti chutná nebo se po čem cítíš dobře.

Pokročilý

Hele, není to náhodou z 1. dubna? To se na různých serverech objevilo podobných Aprílových hovadin povícero... ;-)

Bronzový

Myslím, že kdybych si dala hned po spánku smažené, tak bych se asi pozvracela.

Já snídám celozrný chleba s tvarohem, Lučinou, sýrem, pomazánkovým máslem a pod. Někdy si dám vánočku. Teď o Velikonocích mazanec nebo beránka. Ale tohle bych tedy nesnídala...

Stříbrný

Už toho vytáhli na lidi dost.Každý se nějak živí.A vy se stravujte tak,aby vám to vyhovovalo.Jenom se nepřejídejte a mějte dost pohybu.

Zdroj: život

Já nevím,jestli je taková to snídaně nejzdravější,ale čas od času na ní dostanu taky chuť,je to takové vybočení z klasiky: pečivo, sýr, paštika, džem, med, čaj nebo kakao.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.