Avatar uživatele
Lucimia

Smažená snídaně nejzdravější?

Tak nad tímhle mi zůstává rozum stát?
Co vám? http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/196481-smazena-snidane-je-nejzdravejsi-tvrdi-obezitologove.html

Já tedy každé ráno snídám kakao a k tomu něco (rohlík s marmeládou, chleba s máslem..) a nehodlám se toho kvůli tomuto článku vzdát…:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

taky jsem na to koukal jak puk. Ale je to výstraha pro nás, co slupnem kus čokolády a fičíme do práce, případně snídaní vůbec vynecháme… ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Mně z toho stojí vlasy na hlavě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já bych si smažené na snídani nedala ani za nic! Také bych se z toho pozvracela. Na snídani dávám přednost chlebě s máslem, salámem, pomazánkovým máslem apod. nebo, jak říká afro.minerva, s tvarohem a posypu si to ještě čerstvou pažitkou. To samé platí rohlíku, ale na ten rohlík si někdy (spíše vyjímečně) dám i marmeládu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Já jsem tam viděla jen ten titulek a stačilo mi to :) To zase na NOvinkách neměli o čem psát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nikdy bych si nedala ke snídani smažené.Dám si na co mám chut ale smažené po ránu ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V Anglii je to bezne,hodne oleje do toho vejce,ohrate fazole v kecupu,parecky sojove na grilu ci v oleji,dale cola a toustovy chleba opeceny s maslem,maslo se prodava slane.Jeden svetoznamy kuchar vyrkl o Anglii–na prisernem jidle,postavili skvelou historii-vystizne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vzdávat se nemusíš, jez to, co ti vyhovuje. Co ti chutná nebo se po čem cítíš dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KOLMIX

Hele, není to náhodou z 1. dubna? To se na různých serverech objevilo podobných Aprílových hovadin povícero… 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Myslím, že kdybych si dala hned po spánku smažené, tak bych se asi pozvracela.

Já snídám celozrný chleba s tvarohem, Lučinou, sýrem, pomazánkovým máslem a pod. Někdy si dám vánočku. Teď o Velikonocích mazanec nebo beránka. Ale tohle bych tedy nesnídala…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Už toho vytáhli na lidi dost.Každý se nějak živí.A vy se stravujte tak,aby vám to vyhovovalo.Jenom se nepřejídejte a mějte dost pohybu.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já nevím,jestli je taková to snídaně nejzdravější,ale čas od času na ní dostanu taky chuť,je to takové vybočení z klasiky:peči­vo,sýr,paštika,džem,med,­čaj nebo kakao.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek