Duvemblejt

Smazání všeho

Jak smažu vše kromě OS ? Mám tu docela nepořádek tak to chci všechno smazat .
Doplňuji:
mám netbook

Nejlepší odpověď
Alesh

Blbě. Proč to rovnou nepřeinstaluješ i s woknama? Nemusel by se s tím tak s*át a měl bys vše nově, PC by běžel rychleji atd.

Další odpovědi
lexx

Jednoduše, správcem souborů, adresářů, odstranit, vyprázdnit koš. Nebo zkrátka klávesou delete. Programy mají vlastní utilitku „odinstalovat“. Jistě, máš-li orig.instalační CD s operačním systémem zformátovat HDD a systém nahrat znovu. Nemáš-li zkušenosti nedoporučuji.

anonym

lexxi na instalaci windowsů jsem si vystačil sám po 1týdnu užívání pc! to tě naviguje! a pro tebe prostě to přeinstaluj nebo dej recovery (je skoro vždy dodáno s pc nebo ntb) a potom odeber pres spravu disku nejaky misto tak abys mel zustatek k tomu systemu nejak 5Gb a potom z toho vytvor novej oddil ten potom jednoduse proste vzdycky kdyz to budes chtit smzat naformatujes a system ti zustane na tom oddilu kterejs zmensoval bez povsimnuti tady mas navod pro win 7:
Běž do start. Klikni pravym na počítač a klikni levym na spravovat. dvakrat klikni na uloziste (prostredni sloupec). dvakrat na sprava disku mistni. chvilu pockej. zobrazijou se ti tam vsechny hdd ktery mas u pc. dole je tabulka. systemovej disk je vzdycky disk 0. klikni na ten oddil pravym tlacitkem a levym v te nabidce na zmensit svazek. objevi se ti tam volny misto. (barevnej prouzek na hore je jinou barvou nez modrou myslim cernou ale nevim) klikni na nej pravym tlacitkem a pak klikni v te navidce levym jednou na vytvorit jednoduchy svazek. potom delej vse podle pruvodce. ale zvol vzdycky max. velikost.