Pokročilý

Smazání všeho

Jak smažu vše kromě OS ? Mám tu docela nepořádek tak to chci všechno smazat .
Doplňuji:
mám netbook

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Blbě. Proč to rovnou nepřeinstaluješ i s woknama? Nemusel by se s tím tak s*át a měl bys vše nově, PC by běžel rychleji atd.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jednoduše, správcem souborů, adresářů, odstranit, vyprázdnit koš. Nebo zkrátka klávesou delete. Programy mají vlastní utilitku "odinstalovat". Jistě, máš-li orig.instalační CD s operačním systémem zformátovat HDD a systém nahrat znovu. Nemáš-li zkušenosti nedoporučuji.

lexxi na instalaci windowsů jsem si vystačil sám po 1týdnu užívání pc! to tě naviguje! a pro tebe prostě to přeinstaluj nebo dej recovery (je skoro vždy dodáno s pc nebo ntb) a potom odeber pres spravu disku nejaky misto tak abys mel zustatek k tomu systemu nejak 5Gb a potom z toho vytvor novej oddil ten potom jednoduse proste vzdycky kdyz to budes chtit smzat naformatujes a system ti zustane na tom oddilu kterejs zmensoval bez povsimnuti tady mas navod pro win 7:
Běž do start. Klikni pravym na počítač a klikni levym na spravovat. dvakrat klikni na uloziste (prostredni sloupec). dvakrat na sprava disku mistni. chvilu pockej. zobrazijou se ti tam vsechny hdd ktery mas u pc. dole je tabulka. systemovej disk je vzdycky disk 0. klikni na ten oddil pravym tlacitkem a levym v te nabidce na zmensit svazek. objevi se ti tam volny misto. (barevnej prouzek na hore je jinou barvou nez modrou myslim cernou ale nevim) klikni na nej pravym tlacitkem a pak klikni v te navidce levym jednou na vytvorit jednoduchy svazek. potom delej vse podle pruvodce. ale zvol vzdycky max. velikost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.