Anduin

Smazání všech komentářů, lajků, zpráv atd. najednou na Facebooku?

Zdravím, existuje nějaký script,program nebo způsob jak vymazat všechny tyto věci? mazat komentáře jeden po jednom je celkem na dlouho pokud je účet aktivní několik let. to samé zprávy.
Doplňuji:
Koukám že si po dlouhé době na odpovedi.cz nikdo neví rady :P

Eva 38 : To mi nedělá problém, problém mi dělají například komentáře 2 roky staré které sice jdou vymazat ale pouze jeden po jednom, proto hledám způsob jak to udělat rychleji. (to samé zprávy, statusy)

Jinak o hackerech tu absolutně není řeč ;)

Nejlepší odpověď
Eva 38

spíš je problém, že Facebook vše i to smazané, trvale ukládá, takže ty vymažeš, ale úplně to nejde i když profil zrušíš. Každý IT ti řekne že tyhle sociální sítě jsou nejhorší co může být, každý hacker si kdykoliv může cokoliv vytáhnout zpětně.
Doplňuji:
jedině ručně, nebo smazat celé a udělat nový, ale to tuším nebudeš chtít.

Další odpovědi
houbín

Jsou tu dvě možnosti: smazat celý účet nebo smazat všechny komentáře ručně.

Anduin

Koukám že si po dlouhé době na odpovedi.cz nikdo neví rady :P

Eva 38 : To mi nedělá problém, problém mi dělají například komentáře 2 roky staré které sice jdou vymazat ale pouze jeden po jednom, proto hledám způsob jak to udělat rychleji. (to samé zprávy, statusy)

Jinak o hackerech tu absolutně není řeč ;)