martinecek20

smazání Samsungu TV 933HD

Dobrý den,řeším jeden menší problém… při druhé aktualizaci kanálů se ty nové a také i ty staré připsaly k těm starým takže mám ted třeba 2 novy 2Prima COOL,LOVE,ZOOM… nevíte jak tyto kanály (nejlépe všechny) vymazat z té televize nebo alespoň jak tu televizi celou „přehrát“ ? něco jak resetovat do původního stavu ale aby zmizely i kanály moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Jsemtady

K tv mas navod a tam to bude.
Urcite kdyz v menu televize najedes na seznam kanalu, tak tam bude jak je presouvat a mazat.
Mno a nemas to jen obyc a HD verzi?
Pripadne pri automatickem hledani by melo jit dat komplet vymaz.