Half

Smazaná otázka

Někdo mi nejspíše smazal otázku která ale nijak (myslím) neporušovala pravidla a já si chci přečíst odpovědi které u ní jsou, co s tím ?
Doplňuji:
Děkuji, ale jak mám napsat adminovi ?

Nejlepší odpověď
badisko

Psat hned nemusis prijde ti od admina e-mail o smazani otazky ten jen dopln vznes snou namitku a preposli mu ho …je tady stejne vetsinou jen rano …:D ..ona pravdepodobne smazana nebude jen skryta …docej casu on ji vrati a kdyz ne tak mu teda napis …pak napis do doplneni otazky nejakou blbost a zobrazi se ..takze i lide co ji necetli kvuli smazani budou moct odpovedet …PS; zvykej si mazal ma dnes sluzbu no …:D

Další odpovědi
Drap

Napiš adminovi.

Rylon

Když pojedes dolu na stranku mas tam malym pismem KONTAKT a mas tam E-MAIL: info@odpovedi.cz tak zkus napsat tam… 🙂

Reezo

Má zkušenost je taková, že pokud nejsi zlatý uživatel, tak máš skoro ve všem smůlu 🙂 je tu taková diskriminace trošku. Jinak otázku ti může smazat kdokoliv zlatej, nemusí to být admin.