vivatisCZ

Smazala se historie zpráv i protějšku?

Zdravím na facebooku (messengeru) jsme smazal konverzaci. Pak když jsem šel na facebook na počítači tak jsem zjistil, že se v podstatě smazali všechny zprávy co jsem si s tím člověkem psal, ale nevím jestli se to smazalo i je mu a je mi blbé se na to ptát. Poradíte mi? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Jemu ne.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Jemu se tvé zprávy smažou pouze pokud ho dáš do blokovaných osob. Jinak se mu to nesmaže. Tím že bude blokovaný, tak tě v podstatě neuvidí.