VelkejDíDí

Smazala jsem si Kalkulačku ve Windowsech, jde to nějak obnovit?

Nevím, jak se to stalo, ale záhadně se mi smazala kalkulačka ve Windowsech (7).. asi jsem to způsobila já, ale vůbec si nepamatuju, že by k tomu došlo. Nevíte, jestli se to dá nějak navrátit? Koš už mám ale vysypaný…

Nejlepší odpověď
beer

Dej vyhledat a napiš kalkulačka. Pokud ji to nenajde, proveď obnovení systému pomocí bodu obnovení a měla by se objevit. Pokud ne zkus další, starší bod obnovení.

Další odpovědi
sisssane

Stáhni si ji zde:http://www.uloz­.to/xs5hWatg/kal­kulacka-exe a jen ji nainstaluj.

Jsemtady

Kalkulacku omylem nesmazes. Max odkaz v nabidce start kterej je v prislusenstvi. Najdes ji v adresari windows. Hledej kalkulacka nebo calc nebo tak.