marta52

smazala jsem si fotky z SD karty,sice jsem je obnovila,ale některé-jpeg nejdou otevřít,existuje program, který to dokáže

obnovovala jsem je programem Recuva a Zero Assumption recovery

Nejlepší odpověď
Hlada

Pro obnovu fotek jsou vhodné:
Photo Rec
Disk Doctors Photo Recovery
Card Recovery
Magic Recovery PackWondershare Photo Recovery
Ashampoo Get Back Photo

Další odpovědi
Bedy

Pokud nejdou otevřít, jsou poškozeny. Možná, že Vám to obnoví v nějakých servisech na to určených, ale to je docela drahá záležitost.

briketka10

program Recuva je dobrý – tím jsem si obnovila soubory z koše, ale některé jsou
již nevratně poškozené a nedají se použít možná to bude tento případ a nedá se
nic dělat..