Martas

Smart-notebook viewer

Prosím stáhla jsem si na www.veskole.cz soubory ale nemůžu je dál otevřít ani opravit to mi píše pořád.Kdo mi poradí jakým programem to můžu otevřít.Já mám Windows Explorer,který opravdu stojí za prd… třeba facebook mi nejde vůbec otvírat až třeba po několikáté.Doufám že jste pochopili o čem jsem psala díky všem kteří odpoví

Odpovědi
hippeace

viewer je jen pročtení co já vím to by jste si musela koupit celý SMART notebook a je fakt dobrej a místo exploreru se dá nějak sehnai i ikona mozili a googlu juknete sem
http://earth.go­ogle.com/suppor­t/bin/answer.py?hl=cs&an­swer=141163