Stephanie

Slzí mi oko.

Slzí mi pravé oko, třeba po pár hodinách. Začalo to včera. Chtěla jsem se zeptat jestli nejde o zánět spojivek?! Jen mi je zvláštní proč jen pravé oko.

Nejlepší odpověď
anonym

Může to být nachlazením, průvanem, ucpaným slzním kanálkem, podrážděním oka… atd.,atd.
Bude-li to obtěžovat a nepřejde to, zajdi si k očnímu lékaři.

Další odpovědi
IK

zánět spojivek dost výrazně bolí,
slzení zatím nic neznamená, oko se čistí, může ho něco dráždit, může reagovat na suchý nebo studený vzduch..

ixpektix

Možná nějaká alergie na něco (jídlo,věci,zví­řátko,…)

Michal Kole

Běž do lékárny a kup si nějakou oční dezinfekci, možná bude stačit borová voda na vypláchnutí „bordelu“.

Hlavně nechoď do bazénu pokud umíš plavat a neplav pod vodou s otevřenýma očima. Chlor by to zhrošil.