Duvemblejt

Slzí mi jedno oko

Ahoj lidi , procházím rýmou ale nebere mi proč mi slzí jenom jedno oko když si kýchnu? Je to pro mě otázka záludná :) Nemá někdo stejný problém? :D

Nejlepší odpověď
briketka10

buď rád,že jen při kýchnutí,mě slzí když jdu venku jen chvíli v tomto počasí pořád, a při rýmě je to normální to mě taky slzí obě i při smrkání..
až bude po rýmě bude po slzách
až bude po zimě .. huráá

Další odpovědi
pusinka50

Jojo, jak říká briketka 10, mně taky někdy slzí jedno oko při ošklivém počasí a větru apod. Asi je to i dědičné, táta to měl taky. Tak to neřeš anebo napiš dotaz třeba na lékaři-online nebo mojeambulance.cz

Sea

ahoj, jo, měla jsem před týdnem totéž 🙂, myslím, že je to zcela běžné, rýma se dostává někdy do krku a z toho je pak pořádný chrmel, nebo do očí- ty se pak lesknou, můžou zčervenat, nebo právě slzet, to že ti slzí jen jedno oko je normoš, neboj, za pár dní je klid. A jestli v něm máš po ránu ještě trochu hnisu, tak stačej kapky do očí, třeba opthalmo-septonex, volně prodejný v lékárně a bude líp 🙂