Slyšíte to samé co já?!

Sousedé naklepávají maso k obědu. Co bude dnes,22 dubna,u vás k obědu ?
Doplňuji:
Nás zaujal recept od „kluci v akci“ a tak jsme zvědaví,co z toho vzejde,zda to bude k jídlu.Dva týdny voraz,to se někdo má! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Já slyšela ráno sousedy, jak se o něčem dohadují. Na oběd mne nepozvali, tak si ohřeju kuře od včerejška, dojím zeleninový salát taky od včerejška a vyrážím slavit 5. narozeniny vnučky. A dřív než za dva týdny se nevrátím.
Mám v plánu si to hezky užít!

Další odpovědi
hanulka11

Nic neslyším…nejbližší sousedi jsou 100m. A u nás se dnes nevaří …tralalalala

Damiana

  • Á paní Bartáčková zřejmě zase naklepává řízky!
  • Snad mi nechceš říct, že se řízkama ládujou každej den…!!
  • Jo, ládujou a telecíma, maj' je vod mámy z družstva…!

Barbakane, že ty budeš spíš Novák než Bartáček…?! 🙂
Doplňuji:
Dělám domácí bramborové nočky s liškami a stročkem (manželem vlastnoručně nasbírané!) na smetaně s parmazánem a čerstvě drceným černým pepřem. 🙂

iceT

Dnes nevařím,heč.

Drap

Neslyším nic, možná proto, že nemám sousedy. K obědu bude pečené jehněčí.
Už mám chuť

Katrous

Sousedy neslyším,asi si zase objednali pizzu a já cítím jak se vůně z naší kuchyně vane až jsem do pokoje,newím co se dnes vaří nehám se překvapit :)

GM

Dnes jsme měli (už zase) pečenou kachnu, zelí a knedlík, už mi to leze krkem. Bohužel podle mého manžela kachna v jiné úpravě rovná se znehodnocení(slušně vyjádřeno) jím vlastnoručně vypěstované kachny.