Avatar uživatele
huxa

Slyším, jak píská TV a reproduktory, co můžu dělat, jestliže TV nemůžu vytáhnout ze zásuvky?

doma mi začala pískat stará TV, teď jsem na hotelu, už je tu tuším LCD a pořád mi píská, nikdo jiný to neslyší, jen já, jestli ji vypnu ovladačem, stále píská, zdroj je zabudován do stěny za televizy, takže ji vypojit nemůžu, dá se s tím něco dělat? a jaktože to já slyším, ale nikdo jiný ne? (ani bratr, který je o 5 let mladší)
Doplňuji:
:( přesně, bohužel, ti, co nikdy nepoznali toto pískání si myslí, že si to vymýšlíme, ale to je vážně hrůza… alespoň se nám vyplatí investovat do kvalitních sluchátek s větším rozsahem Hz :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 0 před 4239 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SteimlX

S tím Ti neporadím, ale rozhodně nejsi sám, kdo to prokletý pískání slyší.
Mě to totiž taky dovádí k šílenství.
Jinak každý člověk má trochu jiný rozsah vnímání zvuku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Asi máš něco společného s netpýrem, při nejmenším ten sluch.

Jsou na tom lidé hůř. Slyšel jsi někdy o tinitu !! Těmto lidem nepomůže ani odejít z místnosti. Nesou si ho stále s sebou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

Většina běžných televizorů má zdroj v sobě. Pokud je mino televizi, tak se musí jednat o něco speciálního. Potřeba to trochu rozepsat. Napsat aspoň označení. Podle popisu může jít o spínaný zdroj. Přikláněl bych se však k názoru, že síťový zdroj zaměňuješ s něčím jiným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sdesigner

Bohuzial asi nic…pokial sa nedohodnes z presonalom Hotela tak asi nic. snad by som to kompenzoval nejakou hudbou..aj ked zamaskovat piskot je tazke. pozaduj od hotela vymenu izby a vysvetli svoj dovod ako precitlivenost na vysoke tony a ze ty pocujes nejaky elektricky spotrebic ktory uz asi nieje v poriadku. Priamostou dosiahnes vzdy najviac..urcite tam nic nerozoberaj…este budes platit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cesnek

Podle mě v blízkosti reproduktoru máš ještě nějaký „rušič“ = mobil atd …apod…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek