Stříbrný

Slyším, jak píská TV a reproduktory, co můžu dělat, jestliže TV nemůžu vytáhnout ze zásuvky?

doma mi začala pískat stará TV, teď jsem na hotelu, už je tu tuším LCD a pořád mi píská, nikdo jiný to neslyší, jen já, jestli ji vypnu ovladačem, stále píská, zdroj je zabudován do stěny za televizy, takže ji vypojit nemůžu, dá se s tím něco dělat? a jaktože to já slyším, ale nikdo jiný ne? (ani bratr, který je o 5 let mladší)
Doplňuji:
:( přesně, bohužel, ti, co nikdy nepoznali toto pískání si myslí, že si to vymýšlíme, ale to je vážně hrůza... alespoň se nám vyplatí investovat do kvalitních sluchátek s větším rozsahem Hz :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

S tím Ti neporadím, ale rozhodně nejsi sám, kdo to prokletý pískání slyší.
Mě to totiž taky dovádí k šílenství.
Jinak každý člověk má trochu jiný rozsah vnímání zvuku.

Další odpovědi:

Zlatý

Asi máš něco společného s netpýrem, při nejmenším ten sluch.

Jsou na tom lidé hůř. Slyšel jsi někdy o tinitu !! Těmto lidem nepomůže ani odejít z místnosti. Nesou si ho stále s sebou.

Bronzový

Většina běžných televizorů má zdroj v sobě. Pokud je mino televizi, tak se musí jednat o něco speciálního. Potřeba to trochu rozepsat. Napsat aspoň označení. Podle popisu může jít o spínaný zdroj. Přikláněl bych se však k názoru, že síťový zdroj zaměňuješ s něčím jiným.

Pokročilý

Bohuzial asi nic...pokial sa nedohodnes z presonalom Hotela tak asi nic. snad by som to kompenzoval nejakou hudbou..aj ked zamaskovat piskot je tazke. pozaduj od hotela vymenu izby a vysvetli svoj dovod ako precitlivenost na vysoke tony a ze ty pocujes nejaky elektricky spotrebic ktory uz asi nieje v poriadku. Priamostou dosiahnes vzdy najviac..urcite tam nic nerozoberaj....este budes platit :)

Pokročilý

Podle mě v blízkosti reproduktoru máš ještě nějaký "rušič" = mobil atd ...apod...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.