zzzlatokopka

Slyšeli jste už o připojištění právní ochrany ve spotřebitelských vztazích?

Myslíte, že je to vhodné pro chronické reklamovače?

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/361132-pojistena-neni-v-cesku-polovina-domacnosti.html

Chtěla jsem to dát do zábavy, ale jsem v šoku, že tu máme kategorii „pojištění“ a přitom důležité kategorie tu nejsou, že jo Zjentku:-ooo

Všem předem děkuji za odpovědi:-)))

Nejlepší odpověď
zjentek

co furt já ..my chlapi teď musíme myslet více spíše na životní pojistku
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/361095-manzelske-spory-jsou-stale-brutalnejsi.html

Další odpovědi
Pepa25

Neslyšel a obecně jsou taková připojištění jen taháky peněz. Koneckonců to je napsáno i v článku: připojištění skleníku je na prd, když máte podpojištěnou celkovou škodu …

liliyabb

Haló
Jsem slečna Lillya, jsem opravdu rád svůj profil (odpovedi.cz), já nevím, jestli si můžete udělit svůj požadavek a udělej mi laskavost, Tak jsem opravdu rád, navázat dlouhodobý vztah s vámi, takže pokud jste zájem, napíšete mi na tento e-mail (liliyayak2@hotmail.com), protože mám něco velmi důležitého říct o sobě včetně mého obrázku.

zzzlatokopka

Zjentku tak to si raději kup i přilbu, aby to pojištění bylo komu plnit:-ooo