Avatar uživatele
annas

Slyšeli jste o tzv. bulharském Nostradamovi?

Je to baba Vanga. V 11 letech přišla o zrak a získala své mimořádné věštecké schopnosti. Prý uměla číst cizí myšlenky, měla telepatické schopnosti. Mluví dokonce o 3. světové válce.

Znáte některá její proroctví?
Doplňuji:
Dudu, hledala jsem v liště, ale objevila jsem jen Nostradama. Záleží zřejmě na formulaci otázka, zda se objeví, že byla položená.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, led, anonym, quentos, BEAES, chucky, vagra, rynek878, kapka, elektrikář, anonym, iceT, hanulka11, anonym před 4930 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Byla to věštkyně Vangelia Gustherová (+85). Mezi místními známá jako ‚baba Vanga‘. Její nejbližší předpověď? V roce 2010 vypukne třetí světová válka.
Proroctví této pozoruhodné postavy bulharské historie mnozí přirovnávají k Nostradamovi. Baba Vanga se stala moderní legendou. O jejím životě se vyprávějí nejrůznější příběhy. Jeden z nich líčí, jak ji v 11 letech zastihla silná bouře, která jí do očí navála písek a prach. Poté ji vyzvedla do vzduchu a ona spadla kousek od domu, kde žila. Od té doby oslepla na obě oči. Současně se slepotou se objevil její ‚dar‘ předpovídat budoucnost. O své schopnosti mluvila jako o ‚cestování časem‘.
Pro její jasnovidecké schopnosti ji denně navštěvovaly stovky Bulharů i cizinců. Nechyběly mezi nimi ani státníci včetně Adolfa Hitlera. Celkem předpověděla 7000 událostí. A v 80 procentech byly správné. Krátce před smrtí v roce 1996 řekla, že Země zažije ještě mnoho neklidu a zachrání ji jenom kontakt s mimozemšťany.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Četla jsem, že prý její předpovědi už několikrát aktualizovali podle toho, co se zrovna stalo, případně posouvali data… Ne že bych nevěřila, že někdo dokáže věštit budoucnost, ale jsou to naprosté výjimky – a jak je odlišit od těch poplašnejch zpráv :o/ Velká válka jednou bezesporu bude. Asi i začne v těch rizikovejch oblastech. Ale řešit, jestli to bude za rok nebo za deset, pro nás normální nemá smysl.. stejně na tom nic nezměníme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Tuším, že jsem se o této bábě, která má údajně až 80-ti% úspěšnost svých vizí zmínil již někdy na jaře i na těchto stránkách.
Avizovala, že letos cca koncem října vypukne po konfliktech někde v Indii, či Pakistánu 3. světová válka s fatálními důsledky pro Evropu. Jak se říká, čert nikdy nespí, ale věřím a doufám, že její varování je sice na místě, ale patří mezi těch zbylých 20%,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já našla zde
http://tomano­va.blog.idnes­.cz/c/62956/Dru­hy-Nostradamus-aneb-Baba-Vanga-predpovida-3-svetovou-valku.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

tak jsem dnes byl v knihkupectvi a precetl si neco o te Bulharske vestkyni. Je to zajimave,hodne zajimave.Nevim jestli jste knizku jeste nesehnala,ale mailem Vam poslu co jsem si tam ofotil.Je to rozostrene-malo svetla,ale precist se to da

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek