Drap

Slyšeli jste o projektu náhradích babiček? Líbí se vám ? Zapojíte se ?

Myšlenka určitě dobrá. Netroufám si odhadnout, jak zapadne do našeho prostředí.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/267495-rodiny-s-detmi-mohou-ziskat-nahradni-babicku-na-hlidani.html
Doplňuji:
A proč to neni i pro dědečky ? Neni to diskriminace ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jako ježidědek funguju již dávno!!! Ježibu neumím.

Další odpovědi
www

Asi je to v dnešní době nutnost, bohužel.
Ke druhé části: Dovedeš si mne, nerudného dědka, představit jako náhradní babičku? Děs, hlavně s těma dnešníma „hodnejma dětičkama“ 😁.
Bych to asi musel pozabíjet ☹.

Deli

Projekt se mi moc líbí. Já mám naštěstí babiček i prababiček na občasné pohlídání ratolestí dostatek. A doufám, že jednou budu mít i koho hlídat 🙂