annas

Slyšeli jste o novém objevu vědců? Člověk žasne …

Vědci objevili rybu Slimuli živorodou, která kojí své potomky mlékem. Doba od oplodnění po narození mladých trvá šest měsíců. Ryba má ve vaječnicích váčky, z nichž nenarozené ryby sají živiny…

Nejlepší odpověď
iceT

Mam zato,ze na svete je jeste hodne zajimavych tvoru,o kterych nic nevime a take neprobadanych zakouti.
Bratranec jezdi po svete,protoze odmala rad zkoumal hmyz a ta vasen mu zustala dodnes,vim,ze si na konto par nepopsanych exemplaru pripsal.

Další odpovědi
Jahoda

Díky za informaci. Toto je velmi zajímavé. 🙂

hanulka11

Tak to jsem fakt netušila , to je senzační objev.