annas

Slyšeli jste o nejšílenějších pomnících světa?

Oslavují klystýr, lejno i kvasinku.

Čerstvá perla se skrývá v lázních Mašuk Akvaterm v Železnovodsku na jihu evropské části Ruska: loni v létě tam odhalili bronzové sousoší oslavující klystýr – „nejdůležitější vynález v dějinách lékařství".
Nesympatickou léčebnou pomůcku drží na zádech tři andělíčci a šťastně se usmívají.

Kuriozity se nevyhýbají Moskvě – lze tam spatřit památník prvnímu taburetu Ruska, tavenému sýru Družba či vodovodu. Zlatem na piedestalu hýří auto VAZ 2101 – populárních žigulíků bylo vyrobeno 2 702 657 kusů a mnoho z nich stále křižuje silnice. Milovanému autu v Rusku říkají Kopějka.

http://kvety.a­tlas.centrum.cz/ces­tovani/2010/10/2­7/galerie/nej­vetsi-nejpodivnejsi-i-nejosklivejsi/

Nejlepší odpověď
anonym

To je slušný. U nás by to mohla být ta slavná „Fronta na maso“.
Škoda,že jí bolševik odstřelil.To by dnes byla prvotřídní atrakce.

Pro dříve narozené – Stalinův pomník na Letné.

Ta obdivuhodná lidská vlastnost – lézt někomu
do velmi tmavé prohlubně mě fascinuje.

Další odpovědi
anonym

lidé se asi nudí,krystýr jsem měla při porodu a určitě bych na něj dobrovolně nešla,ale jestli jsou lidi bezstarostní tak at se baví