Thovt

Slyšeli jste někdy o hojivé síle doteku? Já ji mám a je to přenádherný pocit.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano slyšeli

Další odpovědi
anonym

Slyšeli a nezkoušej si tu dělat reklamu. Tu zdejší pravidla přísně zakazují.

arygnoc

ahoj, bože.

máš aj tú lietajúcu pyramídu ako goauldi?

ladaadal

To má dneska kdekdo. Víš jak vyléčí mé správně mířené doteky syna z lotrovin? 🙂

anonym

kazdy z nas ma urcite schopnosti,ja jsem se naucil rozmlouvat se stromy.Pokud lecis,zkus tuto schopnost posilovat a hlavne ,pomahej druhym bytostem.Tu scopnost nemas jen tak ,ale obdrzel jsi ji za urcitym cilem,tak pomahej.

zjentek

a já měl doteď za to, že to má v sobě každej

Thovt

ocko
pokud se ti podaří na vzdálenost cca – 250 km.vyléčit človíčka, potom pochopíš o čem se tu bavím. To říkám s největší pokorou. Já to říkám s láskou, reklama není za potřebí.

anonym

Strefuješ se dost mimo. Znám. Jsou zde dána nějaká pravidla a ta je třeba respektovat.