Klarisa

Slyšeli jste někdo o pulzní diagnostice?

Koupila jsem si knihu od A.F.Coca Pulzní diagnostika.podle této knihy,se vyléčíte z nemoci,zhubnete at.Musíte si půl hodiny po jídle měřit pulz,pak po další půlhodině a ještě jednou po půl hodině.Ráno před vstaním se taky měří pulz.Pokud vám stoupne puls po nějakém jídle,tak je pro vás škodlivé.Zatím jsem to vyzkoušela po pár potravinách,vět­šinou si zapomenu ten puls měřit nebo nemám čas,protože furt někam jezdím.Už jste někdo tuto metudu vyzkoušeli?Zajímalo by mě jestli vám pomohla.

Odpovědi
vyneve

slyšel jsem o tom od jednoho léčitele a ten podle toho diagnostikoval různé choroby. ale jak, to mi je nemožné vysvětlit.

mě se tohle zdá spíše faleš: 1.-každý má jiný pulz
2.-když jdete po ulici, jste v klidu, najíte se,…prostě neustále se mění s každou činností. takže to měření musíte prováděť přesně vždy za stejných podmínek..to nestačí jen „půl hodiny po jídle“
3.-rychlost se mění podle potřeb organizmu. ale jak odliší pulz nádor-chřipku-zápal plic-xxx mi je fakt neznámo. prostě bude jiný?