Slyšela sem že byla amnestie na dluhy VZP tak se chci zeptat jestli je to pravda, děkuji

Odpovědi
standa

O těchto amnestiích na penále a jiná daňová příslušenství je vždy nejvíce slyšet před volbami, kdy se páni politici předhánějí, kdo slíbí více (naposledy tak naslibovali véčkaři).

V současné době nevím o žádné plošně vyhlášené ´amnestii´u VZP.

Tu a tam vyhlásí nějakou amnestii na penále obec (naposledy byl medializován Chomutov, který navrhnul, že odpustí penále na dlužném nájemném)…, ale o zdravotní pojišťovně jsem v těchto dnech či týdnech neslyšel.

Ale třeba mám špatné zdroje informací a někdo mě tu překvapí jinou odpovědí 🙂