Slyšela jsem, že Windows live messenger (MSN) bude končit. Je to tak?

Přesněji, i pod chatovacím okénkem v MSN mi to píše, at přejdu na skype, že msn kontakty už tam mám. A někteří lidé panikaří, že MSN přestane fungovat úplně, jakože i programy msn najednou přestanou v PC fungovat dokud to nesloučíme se Skypem… Je to pravda, nebo budeme moct i nadále používat msn?
Pokud MSN přestane fungovat, neznáte nějaké jiné pc programy, které by byly podobné msn? Jako sdílení obrázků bez nutnosti přijemce obrázek uložit do svého pc, kde jdou nahrát vlastní smajlící a tak? (rozhodně nebudu použítvat icq nebo skype)

Nejlepší odpověď
huxa

Ano, je tomu tak, oficiálně skončí v prvním čtvrtletí roku 2013. Nahradit jej má skype.
Myslím si, že i nadále půjdou využívat jejich funkce, nicméně tomuto dorozumívání jsem nikdy moc neholdoval a vždy používal chatování rovnou z prohlížeče.
Toto vše již dnes zvládá bez problému facebook, akorát někdy vypadává.