hanka R+

slyšela jsem, že se za bílou plombu se platí 700 Kč a za normální 300 Kč…co si o tom myslíte ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Prý se platit nebude

Zdroj: http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/ustupek-ministra-hegera-plomby-budou-zadarmo.html

Další odpovědi
iceT

Muj pritel a ja chodime kazdy k jinemu zubari,oprava 1 krcku nas stala kolem 500,–a urcite kazdy zubar ma cenu podle toho s jakym materialem pracuje.Samozrejme kazdy chce nejak vydelat,moje zubarka kazdemu svemu pacientovi nabidne moznost si vybrat-levnejsi material nemusi byt znamkou toho,ze je mene kvalitni.Aspon to si myslim .

Mili @

Pokud by se mělo platit, tak budeme všichni chodit s děravejma zubama, jelikož po zaplacení nájmu, trošky toho jídla a hader ze sekáče nám na ty plomby nezbude…

verka

Jakmile se objevily v naší republice bílé plomby, dala jsem si těch několik černých hnusných vyměnit. Nebo jak se vám líbí úsměv černých zubů? Rusové i jiní řeší toto zlatem. Což vizuelně je opět hrůza. Kdo chce mít pěkné zuby tak zaplatí, jinak to asi nepůjde. A normální je mít bílé zuby.