Avatar uživatele
hanka R+

slyšela jsem, že se za bílou plombu se platí 700 Kč a za normální 300 Kč…co si o tom myslíte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Mili @ před 4905 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Prý se platit nebude

Zdroj: http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/ustupek-ministra-hegera-plomby-budou-zadarmo.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Muj pritel a ja chodime kazdy k jinemu zubari,oprava 1 krcku nas stala kolem 500,–a urcite kazdy zubar ma cenu podle toho s jakym materialem pracuje.Samozrejme kazdy chce nejak vydelat,moje zubarka kazdemu svemu pacientovi nabidne moznost si vybrat-levnejsi material nemusi byt znamkou toho,ze je mene kvalitni.Aspon to si myslim .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Pokud by se mělo platit, tak budeme všichni chodit s děravejma zubama, jelikož po zaplacení nájmu, trošky toho jídla a hader ze sekáče nám na ty plomby nezbude…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Jakmile se objevily v naší republice bílé plomby, dala jsem si těch několik černých hnusných vyměnit. Nebo jak se vám líbí úsměv černých zubů? Rusové i jiní řeší toto zlatem. Což vizuelně je opět hrůza. Kdo chce mít pěkné zuby tak zaplatí, jinak to asi nepůjde. A normální je mít bílé zuby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek