terry

Slyšela jsem, že pokud mi při řízení bloumají myšlenky, je to prý mikrospánek. Já si to nemyslím.

Řekla mi to neřidička.
Doplňuji:
Já totiž neznám nikoho, koho při řízení nenapadne jiná myšlenka než o provozu na silnici, řazení rychlostí apod.
Kdo neposlouchá za volantem písničky nebo rádio a jezdí vždy zásadně potichu? A nenapadne nikdy žádná myšlenka souvisící s onou písničkou nebo rozhovorem.

Nejlepší odpověď
anonym

At jsme ridici , nebo neridici .. kazdy mame ty sve " vnitrni kecy ".
Ja je pri rizeni vyzenu … a obcas je vlastne vyzenu , i kdyz neridim. 🙂
Jsou to myslenky a zalezi jen na vas , jak se jimy nechate pohltit. S mikrospankem bych rekla , ze to nema nic spolecneho. -iv-

Další odpovědi
Alesh

To je jistě nesmysl. Maximálně by to mohla být jakási předzvěst blížícího se mikrospánku.
Jinak já jezdím a přemýšlím u toho o ledasčem, ale nechrápu u toho. 🙂

Drap

Právě u řízení, zvláště na dlouhých cestách mám čas promyslet si spoustu věcí. Nemyslím, že byx to mělo něco společného s mikrospánkem. Alespoň zatím jsem neusnul

hanulka11

také v autě vymyslím věci, až se tomu divím, co bych za normálních okolností nevymyslela, ale jezdím pozorně

mosoj

Já si zase myslím, že pokud nepřestanete bloumat v mysli, budete co nevidět v nejlepším případě bloumat po poli.