Larissa

Slyšela jsem, že město Karviná budou poddolovávat, co si o tom myslíte?

Jak to město vnímáte vy?

(musela jsem to dát do „kulturních akcí“, přišlo mi to… takovým zvláštním způsobem vtipné)

Nejlepší odpověď
charliesheep

Karviná už poddolovaná je a dostatečně,můžou si tam postavit metro se stanicemi Ostrava,Orlová a propojit to s vlaky do Polska.

Další odpovědi
Bedy

Řada českých měst je poddolovaných, třeba Kutná Hora. Pokud se to dobře zajistí a těžba bude výnosná, tak jsem pro. Aspoň nebudou muset propouštět horníky nebo naopak mohou ještě nějaký přibrat že jo…

Navíc to není lomová těžba, jako v Horním Jiřetíně, tak tím spíš jsem pro.