smazkaa23

Slyšela jsem o brzké legalizaci marihuany v ČR. Nevíte jak přesně bude znít nový zákon o užití?

Nejlepší odpověď
www

Zatím pouze na přepis a za spoustu peněz. Asi nic pro běžné uživatele. 😉

Další odpovědi
anonym

Léčivé účinky marihuany byly známy již před několika tisíci lety. Kouřením se tyto léčivé složky spálí, takže konopí k léčivým a léčitelským účelům se užívá jinými způsoby. Kriminalizace drobných pěstitelú a uživatelů (tzv.pro vlastní potřebu) nekončí ani s novým zákonem. Hlavní „přínos“ spočívá v tom, že si nemocný člověk bude moci koupit za nemalou částku marihuanu na lékařský předpis v lékárně. Je to logické, když zákon rozlišuje, jestli z přírody nebo ze zahrádky použiješ pampelišku, sedmikrásku nebo konopí? Opět jde hlavně o peníze a o případné ušlé zisky státu a ne o zdraví a peníze obyvatel.

Drap

Samotná ne. Jen masti a léčebné prostředky. Budou pouze v lékárnách, převážně na předpis. Materiál se bude dovážet, ne pěstovat u nás.