_Lucka_

Neznáte název hitu? Ráda bych si jej ještě poslechla, ale neznám autora ani název atd.

Původní neotázka

Slyšela jsem na óčku českou píseň…ráda bych si ji ještě

někdy poslechla, na první pohled mě zaujala.. ale nepamatuji si, ani autora ani název
vím, že se v textu objevily slova jako „zadaná“ a „dokonalá“ – jde tedy o český song

..hráli to o víkendu třeba – nenapadá vás název tohoto hitu? :)

Odpovědi
Kelt

Když hledám název písně, tak si dám do vyhledávače část textu a za to napíšu lyrics nebo text. Třeba ti to pomůže.