dedeg

Slyšel jsem, že má být Kocáb nominován na nobelovou cenu. Co tomu říkáte?

Doplňuji:
říkali to včera na F1 ve zprávách.

Nejlepší odpověď
anonym

A co tak svetoborneho udelal?Krom Rusu?Ja nevim,kde se to v cloveku bere..........
Doplňuji:
Kdyz vyzenu c…a,dostanu take Nobelovku?

Další odpovědi
quentos

to si děláte řiť?

iceT

A to jako za co?

ReHu

Že by se v Čechách nenašel nikdo, kdo má větší zásluhy?
Že pomohl ruským sousedům domů, to je jistě záslužná věc, ale…nebyl na tom sám a jsou tu i jiní, kteří mají obrovské zásluhy.

Jahoda

To je sranda, že?

tom004

Nominujte souseda.Určitě má větší zásluhy.

blesk26

Na to se dá říct jediné → 😁

venkovan

Odchod sovětských vojsk byl domluven a podepsán před tím, než se okolo začal Kocáb motat. Ten to maximálně z medializovat a přivlastnil si to za svoji zásluhu.
Nicméně nominovat ho mohou – ostudy ve světě je dost, tak tohle taky přežijeme.
A na okraj. nemusíme pořád každá rok nikoho nominovat když nemáme kdo by si to skutečně zasloužil.

Terryle

Ona se dává Nobelova cena za vymejšlení krávovin? Já chci taky nominovat!!!! Navrhněte mě někdo! Ale až za pár let po Míšovi, v jeho konkurenci bych neměla šanci.

led

Vy ste ešte nepočuli o novej kategórii v Nobelovej cene?
Pribudla len nedávno: kategória „Svetový humor“. Má to byť 1.nositeľ tejto ceny

Neguš

Že je to absurdita.Jeho jedinou zásluhou bylo urychlení odchodu ruských vojsk.V tom ostatním nadělal spíše škodu.

anonym

Skoda ,ze nemam bodiky.

anonym

ReHu svata pravda,hloupyho nekdo natrk a on to vzal za sve.