Kric.ouwner

Slyšel jsem správně že na TV nova řekli že 10% obyvatel ČR je psychicky narušená :-O ???

Při reportáži o rodinných problémech .?

Nejlepší odpověď
Kohut57

Řekněte mi , kdo není dnes psychicky narušený? To může být jen absolutní ignorant. No najdou se lidi absolutně v pohodě , ale 90 % jich nebude. Tak 5%.

Další odpovědi
Michal Kole

Je to logické.

Za komunismu, se stát o lidi staral, dnes se lidi musí starat sami, každý jen myslí na sebe a ne na druhé (zaměstnavatelé) a ne každý je přizpůsobivý (že dokáže vyjít s malými penězi)

Rufus

No, myslím, že když se dnes stará každý o sebe, tak se vybodněte na procenta zavádějících statistik a nechte vyšetřit odborně sebe. Já byla na C oddělení jen na odvykání léku, který mi předepisovala neuroložka. Tak si vyberte…