Šly by jste dobrovolně do vězení? Pokud ano tak prosím zdůvodněte.

Nejlepší odpověď
klumprt

Skutečné vězení ne. Ta společnost tam totiž nestojí za nic, ve velké většině je to tam pitomá pakáž, nevzdělaná, vyfetovaná – tzn. nedá se s nikým rozumně komunikovat a přitom se jim nevyhneš, protože je tam celkem těsno.

Kdyby mi někdo nabídl pobyt na samotce třeba na týden nebo 14 dní za účelem rozjímání usnadněného odstraněním rušivých vnějších podnětů, možná bych to zkusil.
Zajímavé jsou taky třeba několikadenní či týdenní pobyty v absolutní tmě.

Další odpovědi
anonym

Pracoval jsme v devadesátých let ve firmě, kam vozili i vězně.Víš, že kolikrát bych s nimi i měnil.My jsme museli pracoval do celé hodiny (do14ti. 22ti do 6ti).Oni končili půl hodiny před námi, PROTOŽE VĚZNI SE NESMÍ KOUPAT S CIVILAMA.
My jsme museli na přesčasy v sobotu i v neděli (dělali jsme 14 dní v jednom kuse) vězeň MUSÍ mít alespoň jeden den v týdnu volno, čili polovina nešla v sobotu, polovina v neděli.
Oni fasovali v base (vozili si do do práce) ke svačině čtvrtku chleba a k tomu něco (salám, jogurt, sýr) a chleba VYHAZOVALI, protože to není žrádlo pro ně (takto se vyjadřovali).
Byl jsem kolikrát nezaměstnaný (a nyní opět) a kolikrát NEMÁM ani na tu čtvrtku chleba (musím si rozmyslet jestli koupit chleba nebo jít k doktoru pro léky).
Já jsem nikdy nešel do posilovny (neměl jsem na to), oni ji tam měli, když jsem chodil do knihovny platil jsem poplatek, ONI MAJÍ KNIHOVNU ZADARMO (teda tu vězeňskou).
A nyní si zkus spočítat, kolik musí důchodce vydat za topení, bydlení, stravu a kolik vězeň.Kdo je finančně na tom lépe?
Zkrátka některé vězení je lepší než být na svobodě.O VŠECHNO JE POSTARANÉ.

marci1

Ne, a kdybych se tam ocitla omylem, tak bych tam asi po pár hodinách byla k.o. Zavřená v místnosti bez možnosti odejít kam chci ? 🙂

Drap

Myslíš, že jsou normální lidé, kteří touží po vězení ? Já nikoho takového neznám,

jinsun

Ne

NikkiHeat

No záleželo by do jakého vězení......kdyby se jednalo třeba že bych za nějakého boháče šel na dva roky do nějaké klubovny tzv. jedničky a on mi nabídl třeba 10 mega…tak bych to asi zvažoval.