Paulovič

Služba Tip na serveru Seznam.cz

Dobrý den,

prosím o vysvětlení nové služby Tip na Seznam.cz. Jsem asi trochu víc pomalejší ale stále to nechápu. O co se v této funkci jedná? Co je hlavní doménou? Je to jen dobrý marketingový tah?

Děkuji za relevantní odpovědi.

Roman
Doplňuji:
Hanulka11:

To vážně dávali jen tak 3 auta za 25,–? Napořád? Teď vlastně lituji toho že jsem šel do práce :) Jinak děkuji za info.

Nejlepší odpověď
hanulka11

jasně je to lákadlo

Včera jsme upozorňovali na dnešní spuštění služby Tip od Seznamu, kterou česká internetová jednička vstoupí do hustě obsazeného slevového byznysu. Startující nabídka byla unikátní a lákavá – Seznam nabídl automobily Škoda Fabia za 25 Kč. Háček byl v tom, že auta za takovou cenu byla k dispozici jen tři.

Tři lidé si mohli dopřát takovouto nabídku

Získat auto za 25 Kč mohl ten, kdo si nabídku Tipu od Seznamu jako první, druhý, nebo třetí v pořadí. Znamenalo to vyčkávání u stránky Seznamu a v okamžik zveřejnění Tipu velmi rychle reagovat. Spouštěcí akce proběhla čtvrt hodiny před jedenáctou hodinou dopoledne. Auta byla pochopitelně skoupena během okamžiku.

Další nabídku Seznam zveřejní zítra, tentokrát už není předem oznámeno, o co půjde. Tip můžete sledovat přímo na titulce Seznamu, nebo na adrese tip.seznam.cz

Další odpovědi
anonym

je to spíše taková loterie, nalákáte 2 miliony lidi kteri se kouknou na stranku, shlednou placene reklamy … a jednomu doprejete luxusni „vyhru“/slevu …

seznam v tomto oboru neni sam, vice serveru uz obchoduje v tomto oboru, konkretne treba slevomat.cz, tam vsak nabidky nejsou ani tak zajimave ani tak omezene poctem jako zatim na seznam tipu.

SajmonModer

Ty vole, škoda, že jsem to taky nevěděl, auto bych bral,–)