Shizuka

Služba Steam ?

Kdysy mi někdo řekl že na steamu si mužete nějak aktivovat účet a když si ho nějak aktivujete tak si můžete stahovat jakoukoliv hru kdykoliv ale musíte platit pár stovek měsíčně … Chtěla bych se teda zeptat je to vůbec možné ? a pokuď jo poradíte mi jak na to ?

Nejlepší odpověď
Orange

Ne tohle na Steamu není. Tuším, že podobný obchodní model mělo OnLive (placení měsíční částky za neomezené hran her), ale moc se jim nedaří a potřebuješ k tomu rychlý internet (hry se streamují podobně jako video.).

Další odpovědi
huer159

Ahoj na steamu jsou jenom některé hry placené můžeš si je koupit a potom už neplatíš nic ani za měsíc jenom tu cenu té hry někté jsou i zadarmo:)) doufám že jsem pomohl:)