Šidlo

Poradíte prosím slušný webhosting, ktorý by bol aspoň prvých 3–6 mesiacov zadarmo?

Prosím, mohol by mi niekto poradiť slušný (slušný= dodržia čo sľúbia, nedajú na stránku 150 hnusných reklám, nemenia podmienky každý týždeň, udržiavajú bezpečnosť) webhosting, ktorý by bol aspoň prvých 3–6 mesiacov zadarmo? nemusí byť nutne český či slovenský

Odpovědi
anonym

Měl jsem web na ic.cz, dal jsem tam PHP systém a tuším, že jsem tam snad ani neměl reklamy, což mi přijde divné :D

anonym

moxo.cz, freehostingno­ads.net, 000webhost.com, …

ivzez

Stačí-li Vám 20 MB pro web, můžete vyzkoušet TELE3
( https://www.te­le3.cz/registra­ce-domen.html ).
Pokud si u nich zaregistrujete doménu,
můžete mít hosting zdarma trvale.