Zlatý

Slušná restaurace poblíž Krajského soudu v Ústí n.L.

Příští týden budu mít zřejmě celodenní jednání u Krajského soudu v Ústí n. L. Dá se někde na Střekově, přes most se mi nechce, slušně najíst? Mám na mysli klasickou, nejraději českou kuchyni, pizza mě nezajímá.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, zkusím tu Lípu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Hned vedle soudu, prakticky za rohem, je restaurace U lípy. Dlouho jsem tam nebyl, ale vařili vždy dobře a dávali slušné porce. Labská bašta je o kousek dál, příjemná hospůdka na letní posezení, s kuchyní je to už delší dobu horší. Přímo v areálu hradu je restaurace Kovárna. Vaří velmi dobře, obsluha někdy liknavější. To je na Střekově asi tak vše, co by stálo za zmínku.

Pokud budeš mít více času, můžeš přímo před soudem nastoupit do autobusu (jízdné je možné platit pomocí SMS) č.13 a zajet do Olšinek, tam je dobrá hospoda U Pešků, nebo autobusem 17 či 27 přijeď do Brné a ptej se po restauraci U kapličky (třeba tam budu).

Pokud máš zájem o podrobnější hodnocení místních hospod, napiš mi zprávu. Mám jisté zkušenosti:-)

Další odpovědi:

Pokročilý

snad Labska basta .. ale zarucit se kvalitou nemohu.. kdysi jsem o ni slysel chvalu.. jak jsou na tom dnes to netusim
Doplňuji:
http://www.labskabasta.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.