vlastina

Sluha dvou pánů-M.Donutil mě se to líbí…

Doplňuji:
ehm,a co myslíte-na co se ptám? Extra pro Vás-je to divadelní hra-a komu se ještě líbí.Ehm stačí?

Nejlepší odpověď
martina1

Je to moc pěkná hra a viděla jsem i nastudování ochotnického divadla a bylo také moc pěkné.Pan Donutil tomu ovšem dodává něco osobitého.Nes­počítám kolikrát jsem na níbyla.Ještě mám ráda Na stejné adrese a Věrní abonenti.To kdyby chtěl někdo vyrazit do divadla.

Další odpovědi
quentos

ehm, a co chcete vědět?

Toruk

Taky jsem nepostřehl, v čem spočívá otázka. Původně jsi napsala jen konstatování, že se Ti to líbí- bez otazníku.