Kai

Sluchátka SAMSUNG

Včera jsem si koupila sluchátka v ELEKTRO WORLDU (ještě jsem se ptala obsluhy!), originál .. jenže jsem je zapojila do mobilu .. a hudba hraje normálně, ale hlas je v pozadí .. nebo to písničku prostě nestíhá .. Nevíte někdo co s tím?? Jestli tedy jde něco krom reklamace.

Odpovědi
Bedy

A co to je za sluchátka, Bezdrátová? Drátová?
Já bych šel do Elektro Worldu a zeptal se odborného personálu – já na dálku těžko určím příčinu…
Důležitý je si takový výrobek rovnou před obsluhou vyzkoušet.