JeniKKula

Sluchátka s mikrofonem

Zdravím, zrovna se mi pokazily moje třetí sluchátka a rád bych aby jste mi poslali nejlépe nějaké hodně kvalitní i s kvalitním mikrofonem do 1300,–Kč. Děkuji moc :)

Odpovědi
martin61

Možná by bylo dobré napsat k čemu sluchátka používáš, případně když je tak často ničíš, jestli nemá cenu si koupi obyčejné „skype sluchátka”.

cochee

Nepošlem, teda já osobně určitě ne – na to, že se neznáme, by byla sluchátka za třináct stovek docela drahý dárek ;)