oboda7

Poradíte sluchátka pro kulatou hlavu?

Poradil by někdo prosím sluchátka na hlavu pro kulatější obličej/hlavu? Chci je do práce, takže je budu mít na sobě celý den. Chci, aby byla širší, aby netlačila nebo aby se dala dobře ohnout. Mám kulatější hlavu, takže mi některá opravdu nesednou a tlačí. Díky za rady.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tady asi lepší rady nebude, než si je osobně vyzkoušet na prodejně.

Další odpovědi
zelí

Na kulatou hlavu je velký výběr sluchátek. Na hranatou moc ne.

tforro

🙂 Na nafouklou hlavu čapku nenasadíš, sluchátka ano. 🙂

Teď vážně. Mám takovou klasiku Koss Porta Pro a jsem s nimi spokojen. Jsou dost flexibilní a dají se pěkně složit. A zvuk jde z nich parádní.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=kos­s%20porta%20pro#ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=link&ut­m_term=koss%20por­ta%20pro&utm_con­tent=lista