ShyDoe

Sluchátka Koss Porta Pro – řvou na celé okolí ?

Máte někdo s těmito sluchátky zkušenosti ? http://sluchat­ka.heureka.cz/koss-porta-pro/
Hrají pěkně ? Mají nějaké velké nedostatky ?
Nemám možnost je vyzkoušet, tak nechci kupovat zajíce v pytli.

A je slyšet ven, co poslouchám, když to budu mít tak na tři čtvrtě hlasitosti ?

Děkuji.

Odpovědi
Shaohao

Audiofila by jiste nepotesily, ale pro bezne uzivatele hraji velmi pekne. Na okoli nervou, ale pry vyssim volume je vse samozrejme slyset, ale to uz bude neprijemne i tobe. Sedi perfektne, nikde netlaci. Nevyhody me zadne nenapadaji, mozna krom toho ze pri manipulaci na hlave lehce tahaji vlasy (ten ocelovy pasek)^^.

kablik

jsou to sluchátka „otevřený typ“, tudíž jsou slyšitelná slabě i v tvém okolí…

mosoi

znám jednoho vo*a kterej je má a jsou slyšet po celým autobuse