Pokročilý

Sluchátka.

Proč se vyrábějí sluchátka, která jsou různě dlouhá na levo a na pravo? Nechápu význam, když jsou stejně dlouhá tak se váha mikrofonu roznese na obě, ale takhle to táhne jen jedno.
Děkuju
Doplňuji:
Terry: Váha je sice malá, ale je to poznat, že to stahuje jenom jedno sluchátko :) A děkuju, to bude ten důvod :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já mám zkušenost s oběma typy sluchátek, a rozdíl jsem pociťoval v tom, že ten první typ sluchátek - stejně dlouhý na obou stranách - se mi při chůzi vytahoval směrem dolu (svojí vahou) a špunty mi to vytahovalo z uší.

Stejně tak když jsem si chtěl sluchátka někam odložit, tak jsem si je musel buď někam připnout, omotat kolem krku nebo dát do kapsy, jinak by spadly na zem.

U toho druhého typu se jedno sluchátko obtočí vzadu za krkem, takže v případě že si sluchátka vyndáš z uší ti pak normálně plandají vpředu na hrudníku a nespadnou.

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že to je proto, aby kabílek byl na straně a méně překážel. Někdo má rozvojení kabílku sluchátek vzadu za krkem a kabílek pak vede zcela na straně a téměř nepřekáží, než když je vpředu a uprostřed.
Váha je tak nízká že to je asi jedno, že není stejná. U pidisluchátek do ucha :-).

nebo´t mikrofon musíte mít položený výše než je tomu u stejně dlouhých sluchátek.

Zlatý

asi kvůli rádiu, protože sluchátka slouží jako anténa

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.