Ejmin

Sluchátka

Bude mi fungovat rádio na Bluetooth sluchátkách od Sony Ericssonu?
Doplňuji:
no jo, jenomže na jejich stránkách píšou u „drátových“ že ten konec kabelu je anténa. O rádiu na bezdrátových není ani zmínka.

Odpovědi
blesk26

Jestli jsem pochopil dobře dotaz … sluchátka by měly přehrát všechno, co jim telefon pošle – hovory i hudbu a tedy i rádio. Takže nevidím důvod, proč by fungovat neměly.

petr83

ANo, když máte „drátová“ sluchátka tak se používájí i jako anténa, ale neznamená to, že je nezbytně nutné je mít. Jde jen o to, že telefon bez nich může mít problém s přijmem rádia(nedostatečná síla signálu) Takže někde radio naladíte a někde ne.

GangstaHelper

Vzhledem k tomu, že rádio v telefonu bez zapojených sluchátek ani neotevřete, tak je jasné, že k přehrávání JE nutné mít připojená drátová sluchátka. Je možné, že nějaký atypický telefon toto nevyžaduje, SE to ale asi nebude žádný.

Palecc

čau, já mám dotaz. Máte někdo bluetooth sluchátka? Můžete nějaká doporučit, prosím?

Jurek

čauvec, já mám. Mám je od značky Orava ;) A jsou super.

Palecc

čau, dík, ale prosím můžeš napsat označení? Jaké přesně máš? To by mě pomohlo, díky! :)

Jurek

Jo jo, jsou to bluetooth sluchátka Orava S-350. Píšou o nich třeba zde: http://www.in­cooltrendy.cz/zhub­nete-bez-drastickych-diet/

Palecc

Jo dík moc! Podívám se na ně u nich na eshopu, jestli najdu. Tak dík a čau.