Avatar uživatele
Ejmin

Sluchátka

Bude mi fungovat rádio na Bluetooth sluchátkách od Sony Ericssonu?
Doplňuji:
no jo, jenomže na jejich stránkách píšou u „drátových“ že ten konec kabelu je anténa. O rádiu na bezdrátových není ani zmínka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ejmin

Zajímavá 0 před 5384 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
blesk26

Jestli jsem pochopil dobře dotaz … sluchátka by měly přehrát všechno, co jim telefon pošle – hovory i hudbu a tedy i rádio. Takže nevidím důvod, proč by fungovat neměly.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petr83

ANo, když máte „drátová“ sluchátka tak se používájí i jako anténa, ale neznamená to, že je nezbytně nutné je mít. Jde jen o to, že telefon bez nich může mít problém s přijmem rádia(nedostatečná síla signálu) Takže někde radio naladíte a někde ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Vzhledem k tomu, že rádio v telefonu bez zapojených sluchátek ani neotevřete, tak je jasné, že k přehrávání JE nutné mít připojená drátová sluchátka. Je možné, že nějaký atypický telefon toto nevyžaduje, SE to ale asi nebude žádný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Palecc

čau, já mám dotaz. Máte někdo bluetooth sluchátka? Můžete nějaká doporučit, prosím?

před 2132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

čauvec, já mám. Mám je od značky Orava ;) A jsou super.

před 2129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palecc

čau, dík, ale prosím můžeš napsat označení? Jaké přesně máš? To by mě pomohlo, díky! :)

před 2128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

Jo jo, jsou to bluetooth sluchátka Orava S-350. Píšou o nich třeba zde: http://www.in­cooltrendy.cz/zhub­nete-bez-drastickych-diet/

před 2120 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palecc

Jo dík moc! Podívám se na ně u nich na eshopu, jestli najdu. Tak dík a čau.

před 2113 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek