mirekborek

Lze složit funkční PC z níže uvedených komponentů?

*oprava
Základní deska – ASUS AM1M-A
Ram – KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 (KVR16N11/8)
Zdroj – Zdroj Cooler Master Thunder 80Plus 600W PFC
grafika – AMD Sapphire HD6570 4GB (128) aktiv D H Ds D3
hard disk – Toshiba DT01ACA100 1TB
procesor – Intel Pentium G3420 (BX80646G3420)
ventilátor k procesoru – Arctic Alpine 64 Plus FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 939

Odpovědi
Nechápavé

Ne,táto sestava nedává vůbec smysl, nezapadá do sebe deska ani procesor…

Chceš dát procesor intel do amd desky ? :), napiš mi na email r1ver@seznam.cz rád poradím s pc sestavou…

VeRe1983

Jak napsal kolega, nekompatibilní deska a CPU. Další věc je deska jako taková. Podle mě je AM1 na nějaké úsporné PC se kterým budeš koukat na net. Moc mi nedává smysl dávat tam 600W zdroj, 8 GB paměti a grafárnu.

zelí

Tak v první řadě takhle se PC nevybírá. Nejdřív sděl účel a rozpočet.